kronplatz
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>

Kronplaco slidinėjimo centras priklauso  garsiajam Dolomiti Superski regionui. Šis  centras jungia tris slėnius, išsidėsčiusius skirtinguose Plan de Corones kalno šlaituose. Šis kalnas laikomas pačiu geriausiu ir populiariausiu slidinėjimui pritaikytu kalnu visame Pietų Tirolio regione.

Aukščiausia viršukalnė – Concordia, kurios aukštis siekia 2275 m.  Kronplace rasite 32 aukščiausios kokybės keltuvus bei 119 kilometrų įvairaus sudėtingumo slidinėjimo trasų, kuriose treniruojasi ir Italijos slidinėjimo meistrai. Trasos plačios ir gerai prižiūrimos. Slidinėjimo sezonas čia prasideda jau lapkričio pabaigoje, o baigiasi balandžio antroje pusėje.

Įsigijus Dolomiti Superski slidinėjimo pasą galima naudotis ne tik Kronplatz trasomis, bet ir keltuvais pasiekti žymųjį Sella Ronda kurortą.

Kalno papėdėje įsikūrę keletas kurortinių miestelių, iš kurių labai patogu pasiekti Kronplaco trasas. Didžiausias ir seniausias kurortas – Brunikas. Tai – kultūrinis administracinis regiono centras su nedideliu, bet jaukiu senamiesčiu.

Bendras trasų ilgis 119 km:

56 km – mėlynos, 31 km – raudonos, 29 km – juodos

32 keltuvai

Sezonas: lapkritis-balandis

Trasos: 27 mėlynos, 13 raudonų, 7 juodos

KRONDLHOF 3* Viešbutis

Riskonė. Plan de Corones kalno papėdėje. Iki Brunico- kelios min automobiliu (1,5km).

Viešbutyje 21 kambarys, restoranas, baras, TV kambarys, šildoma slidinėjimo inventoriaus patalpa. Parkavimas ir garažas mokami.

Price by request

OLYMPIA 3*S Viešbutis

Riskonė. Iki centro- 1,5km.

Modernus, kokybiškas viešbutis, vaizdingoje vietoje, 950m aukštyje. Viešbutyje 50 kambarių, restoranas, mokamas a la carte restoranas, baras, TV kambarys, mokamas garažas, mokamas internetas, slidinėjimo įrangos patalpa.

 

Price by request

PETRUS 4*S Viešbutis

Riskonė. Pustertalio slėnyje. Miestelio centrinėje dalyje, 1000m aukštyje. Iki Bruneck- 3km.

Viešbutyje 45 kambariai, 3 svetainės, baras.

 

Price by request

SCHÖNBLICK 4* Viešbutis

Riskonė. Viešbutis šalia keltuvo. Viešbutyje yra restoranas, baras, vyno rūsys.

 

Price by request