Tignes– Prancūzijos Alpėse 2100 m. aukštyje esantis slidinėjimo kurortas, priklausantis „Killy erdvei“ (L’Espace Killy)- taip vadinamas didelis regionas, jungiantis 300 km. Val d‘Isere ir Tignes kalnų slidinėjimo trasų. Būtent čia 1992 metais prasidėjo Žiemos olimpiados greitojo nusileidimo varžybos. Tignes garsus ir tuo, kad lapkričio mėnesį čia kasmet vyksta Pasaulio čempionato etapai. Kalnų slidinėjimo šlaitai iškilę iki 3656 m., o tai leidžia slidinėti ant ledyno ištisus metus. Trys pagrindiniai kurorto centrai: Tignes Le Lac (2100 m.), Le Lavachet (2100 m.), Val Claret (2100 m.) įsikūrę aplink vaizdingą ežerą pačioje kalnų papėdėje ir tarpusavyje jungiasi keltuvų sistema bei pasiekiami autobusais. Iš abiejų gyvenviečių atsiveria nuostabūs vaizdai į Monblano šlaitus.

The total route length(Km) 140

Season Lapkritis-Gegužė

Roads Žalios: 16 km., Mėlynos: 63 km., Raudonos: 38 km., Juodos: 23 km.

DIVA ALTITUDE 3* Viešbutis

21 kambarys, priimamasis (yra seifas), keletas restoranų, vienas jų- su panoramine terasa, baras su židiniu. Parkavimas mokamas.

Price by request

RESIDENCE P&V PREMIUM L‘ECRIN DES NEIGES 4*

55 apartamentai. Priimamasis su židiniu, biblioteka, bevielio interneto prieiga. Vaikiška įranga- nemokamai. Garažas mokamas.

Price by request